Navigace

Obsah

Informace o obci

Obec Postřižín leží přibližně 15 km severně od Prahy, na státní silnici I-8 a dálnici D8 směr Praha – Drážďany, cca 3 km od posledního výběžku pohoří Brdy. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1052. Narodil se zde vlastenecký kněz a spisovatel Karel Hausman a diskař František Janda Suk. V současnosti se obec rozšiřuje a s tím je i spojený zvětšující se počet obyvatel v obci.

Kaplička

Vážení občané v období od 10.9. - 26.9.2018 bude neprůjezdná ulice K Moklině, z důvodů realizace výstavby zpomalovacích prahů v ulici.

Aktuality

26.09.2018

Prodej brambor na uskladnění

V době od 1.10.-5.10. proběhne prodej brambor, cibule na uskladnění u Pizzerie. (naproti motorestu)

Detail

26.09.2018

Ztráty a nálezy - našlo se na dětském hřišti odrážedlo

Na dětském hřišti u Obecního úřadu se našlo dětské odražedlo.

Detail

25.09.2018

Pozvánka do divadla Kouzel Pavla Kožíška - Lukáš Pavlásek - Kdo nepláče není Čech

Divácky velice úspěšná a hlavně opravdu zábavná 90 minutová one man show s podtitulem Češi, alkohol a Rock and roll je klasickou standup comedy. Komik Lukáš Pavlásek patří mezi průkopníky a nejvýraznější tváře české standup comedy, natočil desítky výstupů do pořadů Na stojáka a Comedy club a absolvoval stovky vystoupení. Dozvíte se, který národ je nejlepší na světě, kde začíná zóna debilů, proč pití prospívá naší civilizaci, co pít když chcete, aby se vám narodil Václav Klaus, povíme si jak strávit pořádnou dovolenou, kterou nám pokazí dámská jízda, sestavíme si nekompromisní punkovou kapelu, rozebereme si některé lidové písně a nakonec si všichni společně zazpíváme o tom co nám leze na nervy, protože správnej Čech není nikdy spokojenej... Jeho celovečerní speciál je esencí toho nejlepšího z jeho tvorby. Zkrátka těžký útok na vaši bránici! Čtvrtek 15. listopadu v 19.00 hodin. Cena 290 Kč.

Detail

24.09.2018

Ztratil se pes

Pejsek slyší na jméno Bobík, má černou-hnědo-bílou barvu srsti. Rasa neznámá (voříšek).Pejsek je starý 14 let, špatně slyší. Kontaktujte obecní úřad

Detail

24.09.2018

Prodej brambor Trhy v Ředhošti

Informace naleznete v letáku.

Detail

Právní služby

Obecní úřad Postřižín oznamuje občanům, že na obecním úřadu v Postřižíně, bude poskytovat bezplatně právní poradnu  právník obce. Tato právní poradna je určena pouze pro občany Postřižína .

Je nutné si předem domluvit schůzku a to na emailu: marcelaondrejova@gmail.com

Obrázek